| AL_ID_2000 a întrebat:

Heii, as vrea sa va intreb ceva. Catelusa mea are oui iar un pui este foarte gras iar ceilalti foarte slabi si nu ii lasa sa manance iar cea grasanu se mai poate misca. O pot lua de langa mama ei pentru o jumatate de zi? Catelusii au 3 saptamani.

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Muta caramida aia de carne ca sa manance si ceilalti pui daca vrei sa nu-ti moara din cauza ca nu primesc mancare, iar aia sa moara ca mananca prea mult.Atunci cand vezi ca vrea sa manance prea mult sau ii imbranceste pe ceilalt ii mai dai peste botic sau o dai la o parte ca sa aiba loc si cei mai slabi sa manance.