| joaxenul a întrebat:

Heii TPU am o intrebare stie cineva magazine de animale in giurgiu in oras big grin vreau sa imi iau un porcusor de guineea si nu gasesc un magazin FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ramona1001 a răspuns:

Buna!
Uite niste linkuri:www.animale.aaz.ro/oferta/animale-porcusor-de-guineea‎
Vezi unde scrie toate judetele dai pe sageata galbena o sa iti apara o harta dai pe giurgiu si este al patrulea anunt.
alt link:www.hobby-zoo.ro/anunturi/porcusori-de-guineea/page2/‎
tot asa sus iti apare toate judetele si dai click la giurgiu
uite si niste accesori pentru ei:www.animalutze.com/cautari/accesori-pt-porcusori-de-guineea‎
www.zooplus.ro › zooplus.ro › Animale mici › Cuști de interior‎
www.gemon.ro › Board index › Magazine PetShop‎
uite si ingrijirea lui:www.gemon.ro/ingrijirea.htm‎
www.animalutze.com › Rozatoare › cobaiul (porcusorul de guinea)‎
www.impalakennel.ro/info.htm‎
casa.acasa.ro › Casa › Animale de companie‎
Sper ca te-am ajutat!

| joaxenul explică (pentru Ramona1001):

Mda eu voiam adresele unor magazine din oras dar oricum funda e a ta

| Ramona1001 a răspuns (pentru joaxenul):

Www.profipet.ro › Petshop-uri‎