| Four a întrebat:

Heiii puteti sa-mi dati si mie cate va site-uri de unde pot adopta catei (de preferabil de rasa)?
Si daca imi iau un Ciobanesc German metis, va mai avea aceleasi calitati ca ale unui Ciobanesc German de rasa?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

''de preferabil de rasa'', daca nu iti permiti sa cumperi un caine de unde vei avea bani sa il intretii si sa ii acorzi cele necesare. un ciobanesc german cu pedigree nu e tocmai ieftin de intretinut.

| Faranume1111 a răspuns:

OLX,in ultimul timp am vazut multi caini dati spre adoptie.