| deea_3621 a întrebat:

Hello! am si eu o intrebare big grin stiti cumva im site pentru imperecherea pisicilor? am tot cautat si nu am am gasit si imi trebuie un raspuns rapid va rooog. Dau fundita :X:*

6 răspunsuri:
| gya_8439 a răspuns:

Dap hipet pisica tah e siameza noope ca daca era angora...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pisici.ro/

| DanMp3 a răspuns:

Pisicile se imperecheaza in realitate nu pe "sait"-uri /forumuri!

| L3XxA a răspuns:

Stiu stiu stiu eubig grinbig grinbig grin... Dai drumu in fata blokului sau pe strada 30 minute si isi gaseste ea un cotoi laughing sa nu o lasi sa,, navigheze'' prea mult pe stradalaughingrolling on the floor

| deea_3621 explică:

Prietene cum sa il imperechez daca nu am cu cine? stiu si eu ca se imprecheaza in realitate da intrebarea mea se referea la un site unde anumiti oameni iti da pisicile la imprecheat. da ma rog...probabil era prea complicat nu? :-|

| deea_3621 explică:

Nuu ca mi`e aiurea sa nu aibe purici alte boli etchee hee ca asa am cateva pretendente pentru el in gradina din fata blocului da eu caut una de casa tongue