| anonim_4396 a întrebat:

dau vot la fiecare raspuns si fundita la cel mai bun...
Am doi caini, dintre care un pechinez si tata mi-a promis ca imi va cumpara un yorkshire terrier... dar de cateva zile imi tin pechineza in casa si o iubesc tot mai mult... vreau sa va intreb: Mai are rost sa-mi cumpar un alt catel? De ce?

Răspuns Câştigător
| Beatrix_7229 a răspuns:

Salut! Daca ai inceput sa ii la ea u mai are rost sa-ti iei lata. Poate catelusa sa atasat foarte mult de tine la orcare animal nu conteaza specia ci doar inima. Cand pleci deacasa e trist? Dar cand te intorci se bucura mult?

4 răspunsuri:
| Veterinar a răspuns:

Poti sa iti mai ei altul tongue
Daca consideri ca poti ingriji 3 catelusi tongue ii poti luawinking
Dar asi zice sa te opresti la 2 cainii si cand o sa fi mai mare sa ti`l ei pe al 3-lea tongue
Un caine e o responsabilitatebatting eyelashes nu e o jucarie.
Daca zici ca ai inceput sa ti la ea nu vad rostul altui caine laughing

| Beatrix_7229 a răspuns:

Salut! Daca ai inceput sa tii la ea nu mai are rost sa-ti iei altul. Poate catelusa sa atasat foarte mult de tine.la orcare animal nu conteaza specia ci doar inima. Cand pleci deacasa e trist? Dar cand te intorci se bucura mult?

| FabbFabyAna a răspuns:

Nu mai are rost sa iti iei altul atata timp cat ii iubesti pe cateii care ii ai acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, Beatrix.
acum cateva zile m-am intors din alta tara, si catelusa mea nu mai stia ce sa faca de fericire :X e atat de afectuoasa cu toata lumea, in special cu mine happy