| KyperiA a întrebat:

De cand eram mica mi-am dorit să devin o pisica. Va rog ajutati-ma! Daca stiti cum sa devin o pisica, nu ezitati sa raspundeti.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand iti va creste coada (cel putin jumat de metru) si vei vedea in intuneric cu ochii sclipind atunci pune-ti iarasi intrebarea daca ai devenit pisica. Analizele medicale vor putea confirma.

| darrio2007 a răspuns:

Treci pe whiskas. Incet incet vei deveni pisica.

| Violleta2022 a răspuns:

Picteaza-ti mustati pe fata si devii instant pisica!

suntserios
| suntserios a răspuns:

In fiecare zi reuseste cate cineva sa ma uimeasca cu tampenia intrebarilor

| Pop_Lara_1998 a răspuns:

Lol. Wow, ce intrebare! laughing) Incearca mancarea de pisici poate merge. laughing)