| Oana92 a întrebat:

In curand o sa primesc un pui de labrador, o fetita. Si nu am nicio idee de nume. Ceva idei aveti? Mersi!

16 răspunsuri:
| SanziiAndry a răspuns:

Și eu am avut un pui de Labrador, tot fetiță. Am numit-o Caty. happy

Sau poți să îi pui Bella, Sasha etc.

| wolder a răspuns:

Sashawinking

| RedNose a răspuns:

Mascha(Mașa)-nume nemtesc, la noi in tara este rar intalnit. Daca iti doresti un nume original si nu Sasha(Sașa), Maya etc. eu zic ca e cel mai potrivit+ca se potriveste, nu te duce cu gandul la un catel de talie mica.

p.s. pe amstaffita mea asa o cheama

| Liviucu a răspuns:

Vai, ador labradorii... Pune-i tweety... Stiuuu, ea va fi mare si va avea un nume atat de "mic si dulce". Dar e funny. happy

| h3r a răspuns:

DONA!

Ai primit-o până la urmă, ce nume i-ai pus?

| Oana92 explică (pentru h3r):

Da, o cheama sasha. Doar ca nu are 2 luni, ci 1 an...mi-a dat teapa tipalaughing

| h3r a răspuns (pentru Oana92):

Bine că era fetiță, chiar dacă era mai mare laughing
Foarte fain, mă bucur. Și eu îmi doresc un câine...dar nu se știe.

| Clauvdgg a răspuns:

Kim - Kimmy
Becky
Lexy
Blondy

| sheamus12 a răspuns:

Viorica eventual de la Clejani laughing)))))))

| Greece2000 a răspuns:

Belinda, Bella, Betty, Bia, Chira, Demi, Donna, Dolly sper ca sunt bune, daca iti plac astept funda :d

| geopopiku a răspuns:

Boni..vine de la bonita adica frumos

| AndySchleck a răspuns:

Roxy daca e femela, eventual Roxy Manelista, iar daca e mascul i poti spune Marian, eventual Marian Valorosu

| DeeaLauu a răspuns:

Sasha(asa o cheama si pe catelusa mea) mda si bella, dolly sunt nume dragute big grin

| Chichi155 a răspuns:

Buna! Daca labradorul este auriu ii poti spune Goldii, daca nu, alte nume ar fi Bella, Boni, Aicha, Tasha, Dolly, Sasha, Pluto, Dixie. Sper ca te-am ajutat!:*

| bbybby12 a răspuns:

Dixiehappy