| Duhovnicul a întrebat:

Mi-a recomandat cineva filmul "Spanzuratoarea" care este astazi pe Protv. Merita vazut? Despre ce e vorba mai exact in el?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, merita vazut daca iti plac filmele de gen. Detalii poti citi si aici: http://www.cinemagia.ro/filme/hangman-spanzuratoarea-4852/. Vizionare placuta!

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

L-am văzut şi mi s-a părut slăbuţ, finalul chipurile neaşteptat îl ghicisem deja, acum depinde ce gusturi ai... Mi-amintesc cu mult mai multă plăcere de celălalt film de pe Pro TV, Sărutul dulce al răzbunării, are mai multă acţiune şi nişte faze memorabile, am de gând să-l revăd, ţi-l recomand!

Răspuns utilizator avertizat
| geo_fili_2006 a răspuns:

Da merita vazut pentru ca este plin de suspans! In film este vorba despre un psihopat care omoara oameni prin intermediul internetului

| A_5617 a răspuns:

Hangman" e jocul favorit al unui ucigaş în serie. Literal, s-ar traduce călăul ("hangman" e cel care îi spânzură pe condamnaţii la moarte), dar în mintea criminalului nostru devine un fel de "spânzurătoarea" cu variaţii atât de sinistre încât cazul e preluat de detectivul Nick Roos (Lou Diamond Phillips).
După ce una dintre victime e găsită în casa lui Grace Mitchell (Madchen Amick), cazul ia o turnură neaşteptată. Grace e psihiatru şi subiectul unui scandal provocat de dezvăluirea faptului că a avut o relaţie amoroasă cu unul dintre pacienţii ei. Scandalul se agravează când se dovedeşte că victimele au într-un fel sau altul legătură cu frumoasa psihiatră şi, pe măsură ce ancheta lui Roos avansează, devine tot mai clar că cineva nu numai că vrea să-i pună şi ei laţul de gât, dar începe să-l strângă din ce în ce mai tare.

| gabitza_6878 a răspuns:

Am vazut reclama...pare bun
chiar o sa ma uit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre o femeie care a omorît foarte multe persoane, spanzurandu-le, de aici venind si numele filmului.