| Andre a întrebat:

Mi-am sters paint adica chestia aia pe care desenezi de pe call. de unde pot sa o iau din nou. dati-mi site-uri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca l-ai sters de tot. Urmeaza urmatorii pasi: start, search, all files and folders, la all or part of the file name scrii paint, search si ai sanse mari sa-l gasesti aici.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Vezi ce spune @ katya. Daca nu reusesti procedeaza in felul urmator :

1. My Computer
2. Control Panel
3. Add or Remove Programs
4. Add/Remove Windows Components
5. Click pe Accesories si Utilities
6. Click pe Accesories
7. Selectezi Paint
8. OK, OK, NEXT

| Baiaaanca a răspuns:

Spune-i unui prieten sa ti-o trimita pe mess.

| OvidiuNervosu a răspuns:

Sau ai nevoie de Cd, sau DVd cu windows, si de acolo merge foarte usor happy