| SanduAlex a întrebat:

Pot sa ii dau lapte praf la un catelus de o luna? Face limbrici de la asta sau diaree?

Răspuns Câştigător
| Ioanadulcik a răspuns:

Da poti sa-i dai, nu o sa faca limbrici sau diaree asa am facut si eu cu catelusa mea si nu a patit nimic i dai pana face 6-7 saptamani paurma incepi sa-i dai mancare cioarba cu paine... Sper ca te-am ajutat :X

| SanduAlex explică (pentru Ioanadulcik):

Deci sa ii dau lapte praf dala pentru copii ca de catei nu am gasit? tot dala i-ai dat si tu?

| Ioanadulcik a răspuns (pentru SanduAlex):

Da de copii i-am dat nan 1

5 răspunsuri:
| omy_9418 a răspuns:

Este lapte praf special pentru caini 100 de lei o cutie foarte mare, dai lapte de vaca si sunt biberoane speciale daca nu mananca singur si ti-am scris la cealalta intrebare, legata de mancare, fai supica din ficatei de pui si pune-i in biberon zeama fara paine, fi daca stie sa pape singur/a puti sa ii pui intr-o farfurie si cu putina paine sfarmata si inmuiata, nu ii da lapte praf obisnuit, ce iti recomand eu, duo inapoi la stapan si las-o pana facea 6 saptamana adica sa o tina alaturi de mama lui sau ei inca doua saptamana, pentru ca e pui si are nevoie de laptele matern

| omy_9418 a răspuns:

Este lapte praf special pentru caini 100 de lei o cutie foarte mare, dai lapte de vaca si sunt biberoane speciale daca nu mananca singur si ti-am scris la cealalta intrebare, legata de mancare, fai supica din ficatei de pui si pune-i in biberon zeama fara paine, fi daca stie sa pape singur/a puti sa ii pui intr-o farfurie si cu putina paine sfarmata si inmuiata, nu ii da lapte praf obisnuit, ce iti recomand eu, duo inapoi la stapan si las-o pana facea 6 saptamana adica sa o tina alaturi de mama lui sau ei inca doua saptamana, pentru ca e pui si are nevoie de laptele matern

| uNNiqUe8 a răspuns:

Trebuie sa ii dai o pastila de deparazitare intrerna.
Du-te la o farmacie veterinara si cere "Caniverm" restul detalilor ti le va da vanzatorul