| bogdanz04 a întrebat:

Sall TPU,am o pisica care de curand a nascut(nu stiu unde),dar totusi pisica sta numai prin curte, adica nu se comporta ca si cum ar avea pui. E posibil ca ea sa ii fi mancat?(pisica este la prima nastere)

3 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Este posibil ca puii sa fi murit daca e la prima fatare. de obicei motanul cauta puii si ii omoara nu pisica.

| bogdanz04 explică (pentru sosostore):

Pai nu am pereche sa zic asa, am doar pisica, motanul cu care a ramas insarcina e ori din vecin ori e unul ''vagabond'' sa zic asa.

| sosostore a răspuns (pentru bogdanz04):

Da, nu conteaza, stiu ca de oriunde ar fi sunt rai si cauta puii sa ii omoare, daca nu cauta tu puii.