| AnnaAnnne a întrebat:

cum iti dai seama daca, catelusa ta este gestanta?:d

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se lăţeşte, e uşor de observat.

| AnnaAnnne explică (pentru anonim_4396):

E graaasa e deja lata ca mananca mult, alt mod de a afla?

| AnnaAnnne explică:

Sau un magar inputit ca tine mai degraba?

| vrabiuta a răspuns:

In primurand chitaie mult doreste atentie e mult mai linistita iar burta ii creste dupa a 2-luni

| caramela a răspuns (pentru vrabiuta):

Ii creste burtica dupa 2 luni?:o pai la 63 de zile fata, a mea catelusa e gestanta si are o luna si se cunoaste chiar bine burtica. tatele sunt marite.e o corcitura de lup+rottweiler...deci.

| vrabiuta a răspuns (pentru caramela):

Inseamna ca e gestanta

| caramela a răspuns (pentru vrabiuta):

Normal ca e gestanta.love strucklove struck se alinta mai ceva ca un copillove strucklove struck o ador

| AnnaAnnne explică (pentru caramela):

happy a mea a fost acum o saptamana la un vecin care are un caine de aceiasi rasa cu a mea Golden Retriever si acum este mai linistita, nu mananca orice ea de obicei mananca si fructe si legume si are burtica tare, exista sanse sa fie gestanta?

| vrabiuta a răspuns (pentru caramela):

Ma bucur sa-mi zici cand fata cati pui are si poate le faci poze

| caramela a răspuns (pentru vrabiuta):

CU MARE DRAG.
O seara bunahappy

| Lorena0189 a răspuns:

Are burta putin mai teapana.