| paulutz a întrebat:

husky de la ce varsta isi ridica urechile in sus?

4 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Cam in jur de un an.

| Gamerita a răspuns:

Dupa un an :) app: husky mananca mult x3. www.animalutze.com/cautari/totul-despre-husky _ citeste mai multe aici

Răspuns utilizator avertizat
| Gamerita a răspuns (pentru paulutz):

Asta nu prea stiu...citeste pe net..ma rog dp site`u pe care ti l.am datwinking. oricum e un caine foarte bun ca am si eu.te intelege, daca ii zici :"(zic cum il cheama pe al meu) polaris, musca" el musca. fara sa fie dresat; se face foaarte mare(inaltime) si un lucru bun pentru tine : fetele se tin dupa baietii care au husky laughing. bfta daca iti iei >:X