| Andreyss24 a întrebat:

am un catel de 2 luni si o saptamana si are doar 37 de cm cu tot cu cap mie mi se pare destul de mic! cateaua era rasa ciobanesc de bucovina iar cainele mioritic ( asa spune cel de la care l am luat ) mie imi e team ca tatal sa nu fie vreun maidanez voi ce credeti nu trebuia sa fie mai inalt la varsta asta?

2 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

E o mărime destul de buna.Nu o sa rămână mic, creste putin cam greu atata tot.Nu te ingrijora.
Funda?

| Andreyss24 explică (pentru Talmacel_Alexia_1999):

Mai astept si alte raspunsuri! mersi oricum!