| SUNSHINEStormi a întrebat:

Salut..as vrea sa stiu care caine ar fi mai recomandat? Bull terier sau Rottweiler? P.S- Îmi plac câinii agresivi si protectori si sa fie ascultător si destept! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Bull terrier.

| Adbbmsh a răspuns:

Detin un American Staffordshire Terrier si este o super rasa. Ca aspect si devotament, il iubesc ca pe un om, iar acest sentiment este reciproc.

| Alexandru_Alex_2000_ayzx a răspuns:

Nici unul, iti recomand mastiff tibetan, este o rasa foarte inteligenta si frumoasa. Intr-adevar este o rasa de caine mare, foarte mare, dar este si foarte protectiv. Sper ca te-am ajutat. happy