| LookBehinD a întrebat:

Cainele meu amstaff a facut niste umflaturi ciudate pe burta, care s-au marit treptat. Am fost cu el la medicul veterinar si a zis ca nu a mai vazut asa ceva si nu stie sigur ce este. Pun o poza aici pentru ca nu vreau sa incep un tratament necorespunzator, poate voi ati mai intalnit boala asta de piele.

http://oi62.tinypic.com/2hh1u84.jpg

chestia albastra pe care o vedeti e doar un dezinfectant de la farmacia veterinara. mentionez ca acele bubite sunt foarte tari si au un contur bine format. are si la testicule.

sper ca ma puteti ajuta, mi e tare frica sa nu fie ceva grav

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Bună.
Încercă să te duci la un alt veterinar.
Câinele meu are ceva similar, dar are 14 ani și sunt tumori mamare în mare parte, dar nu pot să le operez că e bătrână și cu risc dacă o operez.
Deci du-te la un alt veterinar pentru a ști exact despre ce este vorba și care este tratamentul.

1 răspuns:
| LookBehinD explică:

Http://oi62.tinypic.com/2hh1u84.jpg poza aici. nu pot sa editez intrebarea