| Mihaela1222 a întrebat:

Salut.
Pisica mea a născut trei pui. Ei au 20 de zile. Dar doar acum am observat că 2 dintre ei au un ochi închis. Același ochi. Și pisicile arată la fel. La început am crezut că poate doar acum își țin închiși. Dar ei nu îl deschid.
Vă rog frumos ziceti-mi ce să fac ca să aibă ochii deschiși.

3 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Sunt inca micuti isi vor deschide la sine ochisorii nu trebuie sa faci tu absolut nimic nu iti fa griji ca sunt sanatosi

| Mihaela1222 explică (pentru Justme79):

Bine, mulțumesc.

| Justme79 a răspuns (pentru Mihaela1222):

Cu drag happy