| tilica150 a întrebat:

Salut tocmai ce mi-am luat un pui de rottweiler adica l-am ales ca doar ce la fatat si vreau sa ii tai coada, trebuie neaparat sa ii chem doctorul? sau este ca si la alti canini cand le tai coada si il lasi asa? dau funda

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Cheama neica doctorul!
tie ti-ar placea sa-ti taie cineva un deget si sa te lase asa?

| tilica150 explică (pentru Bluebutterfly80):

Ok mersi si vaccinurile am pe cineva care stie sa le faca mai este nevoie sa chem doctorul pentru asta?

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru tilica150):

Daca persoana respectiva a mai facut si se pricepe, nu este neaparat nevoie de doctor! dar daca nu esti sigur de priceperea lui, cel mai bine e sa mergi la doctor sa-i administreze el vaccinurile!
sa-ti traiasca si sa te bucuri de el happy

4 răspunsuri:
| AlleAlllexandra a răspuns:

Cel mai bine e sa chemi un doctor, deoarece daca o tai tu poate sa se infecteze. Cel mai sigur, cheama doctorul!

| Dafii a răspuns:

Mai bine, chemi doctorul pentru ca altfel exista riscul de a se imbolnavi si a muri! Poate face si infectie! Nu este ca la un caine maidanez s-au din astia mai " jegosi ", trebuie chemat doctorul pentru ca el stie ce trebuie sa faca big grin.