| Ch3ls3a91 a întrebat:

De ceva vreme, cățelușa mea are niște crize ciudate, și la ochiul stâng are ceva alb, ca o infecție, nu știu exact ce e aia. Am fost la veterinar și nu prea l-a interesat. El spunea ca ar putea avea ceva gen epilepsie. A întâlnit cineva asa ceva? Ce pot sa ii fac sa nu moara?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca veterinarul n-a fost prea interesat, schimba-l! --- este singura solutie pentru sanatatea catelusei tale.

| baru a răspuns:

Farmacie, unguent ca si pentru om. De murit nici vorba. In timp o sa dispara.

| emy a răspuns:

Buna dimineata, draga! happy Da, eu am intalnit asa ceva. Catelusa unei prietene are epilespsie si a facut crize chiar la noi in casa. Sfatul meu este sa mergi cat mai repede cu catelusa la alt veterinar mult mai capabil si mai interesat sa ajute animalutele. E posibil sa aiba epilepsie si trebuie vazuta neaparat de un medic. Nu e de joaca cu asa ceva. Multa sanatate catelusei tale si tie toate cele bune! Te pup! kiss Pa, pa!

| Felys a răspuns:

Sa mergi la alt veterinar mai capabil pentru ca e clar ca ala nu prea le avea cu meseria