| Patrick20061997 a întrebat:

Salut TPU, revin cu o problemă nu știu la care sa ma aleg, am 2 hobby uri 1 filmări cu drona și 2 creștea papagalilor (nimfă) nu știu la care sa ma orientez...

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti sa filmezi cu drona papagalii de exempluwinking

| johnnny123 a răspuns:

Și de ce ți se pare că se exclud una pe alta? De ce nu poți să crești și papagali și să te joci și cu drona? Doar nu trebuie să te dedici 24/7 unui singur hobby.

| Dragobeta a răspuns:

Nu le poti face pe amandoua?

| Patrick20061997 explică (pentru Dragobeta):

În ambele trebuie sa investesc o sumă x de banii și nu știu pe care sa o aleg prima

| BobTheCat a răspuns (pentru Patrick20061997):

Asta nu iti putem spune noi, totul depinde de tine! Incearca sa le cantaresti pe amandoua si sa faci o lista cu avataje vs. dezavantaje.

| Dragobeta a răspuns (pentru Patrick20061997):

Am inteles.
Vezi care e mai profitabila in zona ta. Sa scoti bani de acolo si sa poti investi in a doua.