| Ruma2500 a întrebat:

Salutare TPU, Vreau sa imi iau un caine dar nu stiu ce caine asa ca am zis sa va intreb pe voi.
Vreau sa fie:
-Destept, frumos, usor de dresat, de talie mica sau medie,sa fie prietenos cu persoane straine si cu copii, sa nu ia in kilograme usor, si sa nu manance chiar asa mult.
Daca ati putea spune si un pret ar fi perfect.
Multumesc,

9 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Cocker spaniel. E de talie medie si foarte simpatic si prietenos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beagle cred ca a vrut sa spuna persoana de mai sus. Asta voiam sa iti recomand si eu. Este super rasa.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Doberman, labrador, ciobanesc german. Cam 500lei am vazut pe olx ca ar costa

| Snowa a răspuns (pentru GeorgeBerbec):

Labradorul si ciobănescul german sunt câini de talie mare, nu medie, iar labradorii iau in greutate foarte ușor :/

Răspuns utilizator avertizat
| Condur_Mihai_1966 a răspuns:

Ia-ti un deagle. cred ca am scris corect.

| Stefan_Ditoiu_1998 a răspuns:

Bitchon (maltese sau oricare rasa de bitchon 400 lei), pechibez(370 lei) sau caibe de jucarie(toy dog 400 lei)

| BLONDU345 a răspuns:

Iti recomand un beagle e jucaus prieten cu oameni si un bun prieten cu copii. big grin