| mykids a întrebat:

Imi puteti spune o rasa de caine foarte usor de dresat,sa fie de talie mica si sa nu ii cada parul prea mult(parintii mei sunt cam pretentiosi...:X), dau funda:* a si daca stiti si 1 site de unde as putea luasad

Răspuns Câştigător
| AndreeutzaDeea a răspuns:

Shih-tzu,este o rasa minunata, este foarte usor de dresat si nu naparlesc aproape deloc(in plus parul lor e foarte bun pentru oamenii cu alergie la parul de caine), succes!

4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Spitz german pitic

| persseuss a răspuns:

Bichon,depinde unde stai

| BarOsanu99 a răspuns:

Bishon freze

| AnnaaXD a răspuns:

Un Cocker Spaniol. Daca vrei un site bun : http://animale.acasa.ro/......3780.html. Si eu am animal dar nu am caine. :)