| Stamate_Iulia_1990 a întrebat:

Urgent TPU, am nevoie de ajutorul vostru, catelusa mea nu se mai ridica de jos de 3 zile, mai mananca cate ceva, apa f putin, nu s e ridica, alaltaieri am dus-o la veterinar i-a dat o pastila si o injectie si a fost f bine 3 ore! dupa iarasi rau, ieri am dus-o inapoi si i-a dat 2 injectii nu a fost la fel de bine, azi nu am mai dus=o ce sa fac? sunt disperata o iubesc extem de mult! sad nu are fatari, batrana nu e...o am de 9 luni are 5 kg..nu se ridica de jos si parca o doare cv de la burta sau spate ca se strange asa si face cativa pasi iarasi este in fund, mie mila de ea si plang incontinu, ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Pf..este posibil sa aiba o boala ceva in interior..cand ai fost cu ea la veterinar i-a facut ecografie? Daca nu i-a facut logic ca nu are de unde sa stie ce are.

| ShadowGhost a răspuns:

Buna.SI pisica mea a patit ceva asemanator insa pe ea au depistat-o cu cancer.Iti recomant sa incerci si un alt veterinar, ba chiar sa ii faca o ecografie happyCancerul pe care l-a avut pisica mea a fost gastric, de la bobite din cate am inteles.Deci ar fi de preferat sa schimbi veterinarul happy

| doglover23 a răspuns:

A luat o boala. Daca s.a jucat cu un alt caine in perioada vaccinarii asta e. Du.o la veterinar si daca iti spune acelasi lucru... imi pare rau

| galyperf89 a răspuns:

Mi s-a intamplat la fel cu un pisoi.imi pare rau sa iti spun ca murit. Dar poate catelusa ta are sanse happy Cred ca are o afectiune la stomac poate chiar cancer, nu stiu.Asa facea si pisioiul. Incearca alt veterinar! Multa bafta si insanatosire catelusei!