| Adrianb11 a întrebat:

Vecinul meu are 100 de porumbei care stau mai mereu la mine pe casa, in gradina pe masina. Nu vrea sa renunte la ei, iar eu nu vreau sa-i otravesc. CUm sa fac sa scap de porumbei (fara sa le fac rau) sa nu mai vina la mine in curte?

4 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Pai uite sfatul meu:
in primul rand NU-i otravii, ii cea mai prosteasca solutie laughing;
in al doilea rand daca deja l-ai rugat sa ii tina departe de casa ta si nu poate, infrunta focul tot cu foc! chiar daca poate nu e posibil, ar fi o idee sa iti iei si tu un animal, orice, care sa tot intre la el in curte si sa faca mizerie. apoi el va vedea cum este si va face ceva serios in legatura cu porumbeii, sau puteti ajunge la un pact. mai sunt sute de alte idei mai putin grele ca asta, dar nu le mai scriu acum. succeswinking

| ġคвÿ a răspuns:

Spune-i asa: Mai omule,nulea mai da drumul la porumbei astia cami face mult dezastru,inchidei, nule mai da drumul, astfel ai otravesc pe toti! Ai auzit? " bagi oleaca de frica in el... sau nusk da oricum zi cum ti-am zis eu. Bafta! daca tot ai da drumul si iar vine la ttn in curte otravestei n-ai alta solutie laughing FunDa? :X

| Valentin333 a răspuns:

Spune-i vezinului tau sa le fac o colivie mare. Funda?

| PetreMihai85 a răspuns:

Pune si tu pe casa 2 -3 caini si se rezolva