| Anaaaaid a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un catel si nu stiu de caree, vreau sa nu creasca foaarte mare (pentru apartament, nu casa) si sa nu fie prea scump.Stiti caini care respecta dorintele mele, si de unde as putea sa imi iau?puppy dog eyes Fundaa

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iei unul din adapost.Astfel salvezi o viata si il iei si vaccinat. Funda?

5 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
Aici arata o poza si rasa de caine. Dai click si iti zice toate informatiile despre el.

Sper ca te-am ajutat.

| IfICanIhelpYou a răspuns:

Kuankhinamorlesitoparaiso este o rasa Egipteana, creste in inaltime 5 CM costa 1.000.000 Euro

| rafaell a răspuns:

Bichon maltez

| BlondyeStefy a răspuns:

Eu am un pechinez daca vrei

| Destinikkkaaa a răspuns:

Golden Retriever 200 Euro; Metis spre adoptie la 0 Euro; gasesti pe http://www.vanzaricaini.ro/ sau http://www.botosani-botosani.aaz.ro/vanzari/22/catei-talie-mica-ieftini