| TADana a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un ciine de rasa yorkshire terrier si nu ma pot decide fetita sau baiat?
Cine e mai linistit?

Răspuns Câştigător
| bonjordoking a răspuns:

Salutare! Cu rasa ai facut o alegere minunata, iar din experienta proprie, pot sa iti spun ca masculii sunt ceva mai linistiti si retrasi ca femelele.Totusi,situatia nu e mereu asa, dar in general as spune sa iti iei un mascul daca vrei ceva putin mai linistit, dar asta mu inseamna ca va fi un ingeras! Mult noroc si iubeste-l cat de mult poti, vei avea un caine superb!

1 răspuns: