| Dianessa a întrebat:

Zice`ti`mi niste nume pentru catelusii de rasa bichon maltez.love struck Funda pentru cele mai fainee:d

Răspuns Câştigător
| Pufi1999 a răspuns:

Mie mi-ar placea Alexis, dar stiu un bichon havanez cu numele Micky.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pufi1999 a răspuns:

Mersi de funda.

Răspuns utilizator avertizat
| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Fete sau baieti? Uite:'
Nume de catei in ordine alfabetica, nume de catei de la A la Z:

Nume de catei cu litera A :

Aladdin, Alastair, Alberto, Alda, Alden, Aldo, Alexander, Alexis,Alfafa, Alfonso, Alfred, Ali Baba, Alonso, Aloysius, Alpaca, Alpha, Alto, Alvin, Amadeus, Amigo, Amos, Andre, Andrew

Nume de catei cu litera B :

Bobi, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Bedouin, Beefcake, Beelzebub, Beethovn, Beetlejuice, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley Bert, Bertie, Bianco, Bigfoot, Biker, Biko, Bilbo, Bill, Billy, Bing,

Nume de catei cu litera C :

Carter, Coal, Cartwright, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Chump, Chunk, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Claudius, Clinton, Clive, Clyde, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de catei cu litera D :

Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle,

Nume de catei cu litera E:

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Nume de catei cu litera F:

Falcon, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier,Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de catei cu litera G:

Grivei, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Guppy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru,Gusy, Gussie, Gordo

Nume de catei cu litera H:

Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de catei cu litera J:

Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade, Jackpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jons

Nume de catei cu litera K:

Kid, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de catei cu litera L:

Lord, Laker, Levi, Lexis, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de catei cu litera M:

Maduro, Maggie, Mambo, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de catei cu litera N:

Nappy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de catei cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de catei cu litera P:

Pitty, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de catei cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de catei cu litera S:

Shooter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Sergeant, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de catei cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de catei cu litera W:

Waldo, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

| youangeldevil a răspuns:

Azorel,
Alma,
Ada,
Ariston,
Amperium,
Aaron,
Abbot,
Abel,
Abercrombie,
Abiner,
Abraham,
Ace,
Adam,
Adamson,
Admiral,
Adolph,
Aesop,
Aladdin,
Alberto,
Alexander,
Alexis,
Alfonso,
Alfred,
Alonso,
Alpha,
Alvin,
Ambassador,
Ambrose,
Amie,
Amigo,
Amos,
Andre,
Andrew,
Andy,
Animal,
Anthony,
Anton,
Apollo,
Archer,
Archibald,
Archie,
Aristocrat,
Aristotle,
Arlington,
Armand,
Armstrong,
Arnold,
Arthur,
Aslan,
Atlantis,
Atlas,
Augustus,
Austin.
Bubico,
Bobita,
Bunny dog,
Banner,
Barker,
Barney,
Baron,
Barry,
Bart,
Bartholomew,
Barton,
Bashful,
Basil,
Baxter,
Beachboy,
Beacon,
Beamer,
Beano,
Bear,
Beast,
Beau,
Beauregard,
Becker,
Beethoven,
Beggar,
Bellboy,
Ben,
Bengal,
Benjamin,
Benji,
Bennet,
Bennington,
Benny,
Benson,
Bentley,
Berkeley,
BertBertie,
Bigfoot,
Bilbo,
Billy,
Bing
, Bingo
, Bishop,
Blackjack,
Blair,
Blake,
Blaze,
Blue,
Bobby,
Bobtail,
Bogart,
Bogie,
Bojangles,
Bond
Cicero,
Casper,
Cairo,
Calloway,
Calvin,
Capone,
Capricorn,
Captain,
Carlisle,
Carlos,
Carlton,
Carmichael,
Carnegie,
Carter,
Cartwright,
Casanova,
Casey,
Cash,
Casper,
Caspian,
Cassidy,
Cecil,
Cedar,
Champ,
Chandler,
Chaos,
Chaplin,
Charles,
Chef,
Chester,
Chestnut,
Chewbacca,
Chief,
Chip,
Christian,
Christoff,
Christopher,
Chump,
Chunk,
Churchil,
Clapton,
Clarence,
Claude,
Claudius,
Clinton,
Clive,
Clyde,
Coal,
Cody,
Cole,
Colin,
Collins,
Colonel,
Colt,
Columbo,
Columbus,
Comet,
Conan,
Connor,
Conrad,
Constable
Dino,
Denver,
Dingo,
Da Vinci,
Dale,
Dali,
Dan,
Dander,
Dandy,
Daniel,
Danny,
Danny Boy,
Dante,
Dave,
Davey,
Dean,
Deano,
Denis,
Deputy,
Derby,
Derek,
Deuce,
Devil,
Dexter,
Diablo
, Dicken,
Dickens,
Dickie,
Digger,
Dingo,
Dino,
Doc,
Dodger,
Domino,
Don,
Donald,
Donalson,
Donny,
Doogie,
Doolittle,
Dory,
Doyle,
Dozer,
Draco,
Dragon,
Droopy,
DrummerDudeElliot,
Enzo,
Eddy,
Edgar,
Edge,
Edmund,
Edward,
Ego,
Einstein,
Elf,
Eli,
Elias,
Eliot,
Elmer,
Elmo,
Elroy,
Elvis,
Emerson,
Emperor,
Enzo,
Ernie,
Eskimo,
Everett
Fiona,
Fufa,
Fang,
Fatso,
Felix,
Ferdinand,
Fido,
Figaro,
Flyn,
Fonz,
Fonzie,
Ford,
Fordy,
Forest,
Franco,
Frank,
Franklin,
Franky,
Frazier,
Fred,
Freud,
Friday,
Fritz,
Frog,
Froggy
Grivei,
Gianny,
Gaspar,
Garfield,
Gogu,
Guppy,
Gaffer,
Galileo,
Gambler,
Garfunkel,
Gator,
Gatsby,
Gavin,
Gaylord,
Gecko,
Geezer,
General,
George,
Geronimo,
GhostGideon,
Gilligan,
Gin,
Gizmo,
Gobble,
Goblin,
Goethe,
Goliath,
Golly,
Golum,
Gomer,
Goober,
Gooch,
Goofy,
Google,
Gopher,
Gordo,
Gordon,
Gorilla,
Gorky,
Governor,
Greystoke,
Grits,
Grizzle,
Grizzly,
Groom,
Groucho,
Grover,
Grumpy,
Guido,
Gulliver,
Gunner,
Guru,
Gus,
Gussie,
Guy
Hillary,
Happy,
Hasser,
Handsome,
Hansel,
Hardy,
Harold,
Harpo,
Harrison,
Harry,
Harvey,
Hawk,
Hawkeye,
Heathcliff,
Hedgehog,
Hercules, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Holmes, Homer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane, Hutch.Jelly, Jupan, Jean, Jackie, Jack, Jackpot, Jackson, Jagger, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jason, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin

Kelly, Konto, Kuky, Kaiser, Keanu, Kellog, Kennedy, Kentucky, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, King, Kipling

Lord, Luana, Lilly, Lastun, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Leap, Leo, Leprechaun, Levi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lord, Louis, Ludwig

Micky, Mario, Mimi, Mitzi, Macho, Macintosh, Mack, Mackenzie, Macmillan, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammoth, Marc, Marco, Mark, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Martian, Martin, Master, Matador, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nero, Nunu, Nana, Nerra, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel. Onety, Ozzy, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Pantera, Pitty, Pynalti, Petty, Pal, Patrick, Patterson, Patton, Paul, Paulie, Pavolv, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Piers, Pilot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, President, Primo, Princess

Rex, Rasfug, Ranger, Ralph, Rambo, Randolph, Randy, Ranger, Rasta, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rider, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Rolls, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Sally, Samurai, Santo, Santos, Sarge, Sassoon, Scar, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Sebastian, Senior, Sergeant, Seth, Seuss, Seymour, Shadow, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Sirius, Skipper, Skittles, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Solo, Solomon, Sorcerer, Speed, Spence, Spencer, Sphinx, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Tarzan, Teddy, Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theo, Theodore, Thief, Thing, Thomas, Thumper, Thunder, Tigger, Titan, Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Wanda, Willy, Walker, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler
cam atatea, speer sa te fi ajutat:d.

| Dianessa explică:

Baii:d speciale pentru maltez'. ca Bijou. Daisy. doar ca eu nu le vreau astea ca le au prea multi catei de rasa astalaughing))

| visecolorate_1800 a răspuns:

Sasha love struck