| FlorinDiablo a întrebat:

Atentie utilizatori TPU! Vreau sa va anunt ca astazi in data de 11.11.2011 la ora 11:11:11 am trecut si de data asta de sfarsitul lumii il mai asteptam si la anul asa sa neajute Dumnezeu! Culmea ca de fiecare sfarsit al lumii eu beau si manac de parca ar fi ultimul

13 răspunsuri:
| FlorinDiablo explică:

Faza e ca daca vine sfarsitul lumii ma gaseste acasa suna la mine mai bem ceva mai stam de vorba ca de drum bun asa.

| Savy a răspuns:

We can only hope that for some of us... pardon me, for some of you, this is the last day. But ten again... wishes are made to never be accomplished.

| FlorinDiablo explică (pentru Savy):

Asa e fratelo cum zici tu

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Deja am fost anuntati de inca 10 pe acest site ca vine sfar... porcarie happy

| davidtm a răspuns:

Da eu m-am tinut de gard sa nu ma ialaughing

| ZvT a răspuns:

Dumnezeu e mare, ne-a scăpat pe toţi de la pieire.Cât căcat am putut tasta.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

laughing lasa ce e bine si asa, cu bautura si mancare.laughing

| BlueStar12 a răspuns:

Lasa ca la anul cred ca e ultimul sfarsit pe 12.12. 2012 pentru ca nu exista 13.13. 2013 ca anul are doar 13 luni asa ca fara sfarsituri ale lumii o vreme big grin
am auzit o terorie interesanta de la unu care o citit nu stiu cate carti ca in 2012 trecem in a 5-a dimensiunetongue ne vedem acolo laughing

| FlorinDiablo explică (pentru BlueStar12):

Da frate pana acum de vedeam 3D acum ne vedem 5D

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Din cate imi aduc aminte eram intr-un club cu sticla la gura deci sincer...cine naiba mai crede in asa ceva?

| FlorinDiablo explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Astea sunt ca un fel de superstitii dar am vrut sa impartasesc cu voi momentul tragic sfarsitul lumii rolling on the floor

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Poate urmatoarea data facem un foc de tabara, ne strangem toti si petrecem pana vomitam

| FlorinDiablo explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

E o idee foarte bunewinking