| atitieneirazvan a întrebat:

am si o o mare problema, cum pot scoate o pata de vopsea de pe blugi, problema e ca is albi si am incercat toate solutile dar pata tot nu s-a dus, faza naspha e ca m-am pus pe o banca care a fost vopsita recent si am o pata de vopsea galbena fix pe fund, am incercat si cu diluant, si cu clor si cu persil, nu s-a dus cu nimica, daca stiti vreo solutie va rog ajutati-ma cryingcryingcrying

1 răspuns:
| mihaela08 a răspuns:

Cu sare de lamaie pune pe panta 3 plicuri i las-o la inmuiat in clor sau diluant de preferabil ar fi sarea naturala este de culoare bruna sau daca nu intra pe sfaturile bunici si acolo o sa gasestifunda?