| Daliutza a întrebat:

Stiti pe cineva care vinde monede din argint cu chipul lui Carol? Nu conteaza ce marime au! E urgent dau funda pentru o informatie corecta!

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, am eu acasă o colecţie bogată şi de monede şi de bacnote, te pot ajuta?
O seară bună!

| Daliutza explică:

Daca sunt din argint monedele si au chipul lui carol le cumpar daca nu... nu prea am nevoie. vreau sa fac o salba pentru un costum popular

| Grasu_Flo_1976 a răspuns:

Daca mai sunteti am eu de 50 bani de 10 si de 5 bani din argint!(300gr)

| Daliutza explică (pentru Grasu_Flo_1976):

Daca au chipul lui carol pe ele. as fi interesata