| BlackShad0w a întrebat:

Am sters conversatiile de pe Facebook cu o persoana, dar acum am nevoie de ele. Am auzit ca exista o arhiva pe Facebook unde se salveaza tot ce faci sau ceea ce vorbesti, chiar daca stergi mesajele. Cum pot da de aceasta arhiva?

16 răspunsuri:
| airflow a răspuns:

Normal e ilegal ca facebook-ul sa pastreze arhivele dupa ce tu le stergi!
dar este posibil urmand pasii astia: intri pe faceboook, te duci la butonul de deconectare, apoi setarile contului la general, si jos ultima optiune cu albastru" descarca o copie a tuturor datelor de pe facebook' si de acolo te descurci, bafta si astept steluta daca te am ajutat

| Vasy_Iosifescu_1978 a răspuns (pentru airflow):

Din păcate la mine nu există nici o opțiune jos de tot cu descărcare copii sau ceva de genul!

| Alexandra_Neagu_1996 a răspuns:

Nu exista nicio arhiva pe facebook. Tot ceea ce stergi din telefon, calculator, chat etc se salveza in arhive de la Securitatea Romana timp de 6 luni. Deci, nu..nu ai cum sa le recuperezi. tongue

| airflow a răspuns (pentru Alexandra_Neagu_1996):

Ar fi fost bine daca era asa dar nu este, incearca si tu sa faci ce am scris mai sus, acolo e toata arhiva de cand ti ai creat contul inclusiv cereri de prietenie, like uri etc etc etc

| Alexandra_Neagu_1996 a răspuns (pentru airflow):

Nu gaseste nimic. Te rog, sterge o conversatie si citeste ce scrie.winking

| airflow a răspuns (pentru Alexandra_Neagu_1996):

Eu deja am downloadat toata arhiva doar pentru ca ai zis tu ca nu merge, ma gandeam ca s a mai schimbat ceva, ai facut cum ti am zis eu? ai primit mail ul de la facebook pentru descarcare?

| Alexandra_Neagu_1996 a răspuns (pentru airflow):

Fiecare cu ce stie! happy

| lov321 a răspuns:

Intra in mesaje si vezi ca este sus o bara pe care scrie : Arhivate, INbox, Spam si da click pe Arhivate, poate le gasesti acolo. Succes!

Alte răspunsuri
| Radu_Culidiuc_1986 a răspuns:

Cum recopar

| Mironescu_Gabi_1960 a răspuns:

Cum aflu lista cu fosti prieteni ce i-am sters de pe facbook?

| Gheorghe_Farmer_1960 a răspuns:

Sotia a sters mesaje de pe profile ei, Contin date care ne ar fi de folos la amandoi, Problema este ca sa le primesc eu pe profilul meu. Daca se poate, Nu vreau sa stie ea, sa i fac o surpriza.Multumesc

| Toma_Adriana_2001 a răspuns:

Mesagele cu alin vl

| Bala_Nelutu_1991 a răspuns:

Cum pot da. De ele

| Sunita_Sunita_Sunita_1984 a răspuns:

Nu gasesc mesaje stersse recent