| Naaughty a întrebat:

Cand va aparea iPhone 6, cam cu cat se va ieftini iPhone-ul 5S 16 GB? Dar dupa 1 luna?
p.s. : acum pe price.ro un iPhone 5S la 16 GB e cam 25mil

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Lansarea Iphone 6, se va face in jurul datei de 17 Noiembrie, iar ca orice device nou lansat, pretul va fi destul de piperat, dar sa spunem ca va costa in jur de 900 euro nici mai mult nici mai putin fara exagerare happy

| هوراس a răspuns (pentru Jipa95):

Da, ai estimat corect. prețul va fi cam ce ai zis tu acolo. iPhone 6 oferă multe noi tehnologii, care, desigur fiind mai bune, costă mai mult.