| Ingerul00 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai urata culoare?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există culori urîte, doar trebuie să stii să le asortezi.

44 răspunsuri:
| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu sunt europeanca -,-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Stai chill am destui ani cat sa ii penetrez cu pe.ul cum trebuie pe cei ca tine. EU inchei aici..Nu de alta dar intr-un fel mi-a pierit cheful. Iti dau un sfat. Fa-ti singura un bine si nu spune altora ce ai putut spune si debita in seara asta.E spre binele tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Da stiu Polonia nu este in Europa.Mii de scuze. PA. Duca-te!

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Eu traiesc in Polonia nu sunt poloneza -,-

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine arata-ti pe.ul lu mata, tu nu ma penetrezi nu te teme big grinSi ce treaba ai cu asta? daca am sa spun cuiva ce o sa vii la noapte?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Nu,nu mai bine ti-l arat tie..Ca tie ti-ar place mai mult laughing Da o sa vin.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine bagati-l in gura si mars la scoala.Si hai te astept sa vedem cum o sa vii.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Hai vino sa vad, mai bine vino chiar acum sa discutam un pic -,-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap...
Vad ca au aparut comentarii noi impotriva mea laughingSi asta doar pentru ca am spus ca nu-mi place rozul.Ce atacati se simt unii...

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Mai linisteste-te, poate bea un ceai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Nu-mi place ceaiul, multumesc.Si ma simt foarte linistita.Ba chiar mi-as dori sa incheiem cu discutiile astea care nu-si au rostul.De acord?

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Noapte buna travestitule!, iti sugerez sa mai treci pe la biserica, byebye

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Off,cata distractie fara minesad.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Baaa,Polonia e in Europa.E chiar si in UE.happy