| Sanda1234 a întrebat:

ce cadou i-as putea da unei prietene dea mele care in curind implineste 12 ani ceva cam de 100-150 lei si care sa tina minte? Multumesc anticipat... funda+vot...

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

O rama digitala ar fi draguta happy Acolo sa tina poze cu voi. Sau un lantisor de aur sau argint cu pandantiv

| andrei1237 a răspuns:

Poti sa-i iei o bratara/un lantisor/cercei..etc sau sa ii cumperi haine.

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie Swarovski, gasesti pe iBijuterii in intervalul de pret dorit: http://www.ibijuterii.ro/swarovski

| Trandafir_Oliviu_1993 a răspuns:

Eu zic sa-i dau ori un album foto cu cele mai bune momente ale voastre ori o rochita frumoasa de seara.