| EpicFailNike a întrebat:

Ce exercitii pot face, sa sutez mai tare cu mingea?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Joci fotbal regulat.
Eu vara joc in fiecare zi.
Suteaza de multe ori, doar asa poti sa iti imbunatatesti precizia si puterea.
Mai fa niste exercitii pentru dezvoltarea muschilor de la picioare: alearga mult, fa genuflexiuni.
Bafta!

4 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Nu e nici o metoda sa ai forta in sut, problema e la tine muschi tai de la picior nu dezvolta o forta destul de mare incat sa ai un sut puternic.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Trebuie sa faci exercitii pentru gambe si "bulane", joaca mult fotbal, dar inainte de asta, invata cum sa sutezi in minge.

| EpicFailNike explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Stai linistit ca stiu sa sutez in minge, sutez destulde tare, joc fotbal in fiecare zi, dar vreau sa dau mai tare.

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru EpicFailNike):

Pai pe parcurs o sa sutezi si mai tare, tu ce ai vrea acum, sa sutezi precum Ronaldo?