| Bryanabrighi34 a întrebat:

De ce îmi plac lucrurile complicate dar totodată îmi este greu să le dau de capăt sau să le înțeleg? Ori dacă nu găsesc o cale de a afla stau toată ziua cu gândul la acea problemă complexă până uit,apoi iar îmi aduc aminte că trebuia să-i dau de capăt și iar, iar și iar caut un răspuns concret și Bine Înțeles de mine

2 răspunsuri:
| HUAWEHUAWE a răspuns:

Ce domeniu eu subiectele astea?
Verifică cat mai multe, cam de ce studii ai avea nevoie pentru a te ocupa de ele mai bine pregatit si te sfatuiesc sa faci facultatea respectivă.

| Bryanabrighi34 explică (pentru HUAWEHUAWE):

Nu am bacalaureatul ca să pot intra la facultate