| Lollypop a întrebat:

De ceva timp, am dat mereu peste poze facute cu aparate foto profesionale.Imi plac foarte mult, dar am auzit ca unul profesional este scump.Si ma gandeam la posibilitatea de a-mi lua unul.Si mi-a atras atentia in mod placut unul nikon, dar din pacate nu ma lasa sa pun linkul cu fotografia aici.
As vrea sa stiu cat de bun este, si cam cat ar costa. Funda

Răspuns Câştigător
| deyule794 a răspuns:

Eu am de la Nikon si e foarte bun:X pozele sunt foarte clarebig grin si suma pe care am platit-o e medie: 1200 RON, dar exista si mai scumpe thinking