| Minca_Danni_1997 a întrebat:

Este cineva care a luat teren de la primarie sau cineva care stie cum este procedura?

2 răspunsuri:
| AlSahHim a răspuns:

Salut, nu am luat teren dar in mare știu cum sta treabă. Eu voi vorbi de terenul luat în chirie pe o perioada determinata de timp in scopul pășunării animalelor.
Trebuie sa te informezi de un,, caietul de sarcini,, din câte știu că trebui platit.
Trebuie sa vezi când va avea loc licitația și pretul de pornire. Și te vei prezenta la licitație.

Dacă ajung acasă mă uit în caiet și îți spun mai multe

| Minca_Danni_1997 explică (pentru AlSahHim):

Scuze eu ma referea la teren gratuit prin legea nr 15/2003