| NoNsEnS a întrebat:

Sal TPU,am si eu o mica problema, pc-ul meu nu-mi mai citeste dvd-urile goale, in rest daca introduc fre-un dvdcu windows/filme/muzica etc
Cd-urile merg fara nici o problema
Buteaza (boot) fara nici o problema daca reinstalez windows-ul
Doar ca dvd-urile goale nu imi citeste, mentionez ca auntci cand ma uit la proprietati scrie : Type : Cd drive (Atunci cand nu am nici un cd/dvd in el) imi puteti spune ca rog cum pot sa rezolv aceasta probelma de necitire a dvd-urilor goale? Multumesc anticipat! Funda primului tutorial care da roade!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea să fie uzat... Am pățit și eu cu un DVD-rom care a dat ortul popii. La început citea unele DVD-uri și altele nu. happy

Ia-ți de pe eMAG unul nou... Eu mi-am cumpărat unul ASUS și merge super. Nu e complicat de montat.