| mihaita1 a întrebat:

Mi-am instalat Windows 7 Home Basic si am vazut ca este versiunea trial.Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un cod(key) de activare

7 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Id andre.andra24 te ajut eu fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e trial nu ai ce sa faci, dupa 30 de zile nu vei mai putea folosi Windows-ul, cauta bine pe internet pentru ca trebuie sa gasesti un windows bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista cod ca sa nu mai fie trial! singura solutie e sa instalezi o versiune completa, adica reinstalarea altui Windows 7

| BackAgainToTPU a răspuns:

De pe siteul oficial iei gratuit sistemul de operare, pentru stick bootabil. Folosestel. Merita incercat.

| mihaita1 explică:

De unde pot lua un windows 7 dar sa nu fie trial. dar problema e ca nu stiu cum sa il fac butabil

| mihaita1 explică:

MAi bine dati-mi un cod(key ) ca sa nu mai fie trial

| mihaita1 explică:

Am rezolvat fara ajutorul vostru...