| Na7uraL a întrebat:

O diriginta poate sa-ti scada media la purtare daca nu vii in uniforma?straight face

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Daca regulamentul scolii impune uniforma si daca la sanctiuni este prevazuta scaderea notei la purtare pentru cei care nu se conformeaza, da, are dreptul sa o aplice!

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca regulamentul de ordine interioara al scolii prevede acest lucru, diriginta poate sa-ti scada nota la purtare.

| Lora a răspuns:

Da

| CraziNess a răspuns:

Da straight face din pacate uniforma este simbolul scolii respective

| aneta a răspuns:

Daca in regulamentul de ordine interioara a scolii este precizat ca trebuie sa mergeti in uniforma, da, pentru ca nemergend in uniforma incalci regulamentulsad

| βσσblėėŝ a răspuns:

Dalaughingnormalraised eyebrows

| Xenaaaa a răspuns:

Da

| blaaaaa a răspuns:

Depinde de scoala si de regulamentul acesteia, de director, de diriginta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...sigur ca poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca regula asta face parte din regulamentul de ordine interioara al scoli, normal ca da. Se aplica sanctiunile mentionate in regulament.
Bafta.

| Lala_5248 a răspuns:

Daca regulamentul scolii tale impune uniforma, atunci dahappy