| Alle23 a întrebat:

Peste doua zile este ziua bunicii mele. Ce sa ii cumpar?

6 răspunsuri:
| comansorin a răspuns:

Pai cel mai mare cadou pentru parinti si bunici este sa fi tu cuminte si sa fi buna si ascultatoare ca daca faci asta ei o sa fie cei mai fericiti din lume si nu iti cer cine stie ce, dar daca ti neaparat ca sa-i dai ceva pune o poza cu tine si cu ea intr-o rama si da-eu sau fa-i o felicitare! sau poti sa-i dai si un trandafir iar daca te tine buzunaru poti sa-i iei si un buchet de tradafiri mama i-a luat anul trecut lu mamaia un buchet de 101 trandafiri si ultimul 1 (cel din centru era alb!

| Alexsb2006 a răspuns:

Poti sa incepi cu niste flori, apoi vezi tu poti sa i iei : un album foto, un cd cu muzica ei preferata, decoratiuni pentru interior( den ce stiu eu o vaza, o caseta de bijuterii, etc. ce crezi ca i va place), ceva ce ar putea folosi in bucatarie, o carte, un tablou etc.

| iushsm a răspuns:

Poti sa-i cumperi un set de bijuterii sau o pereche de ghetute thinking

| MaddyBwaa a răspuns:

Un parfun care ei ii place mult, un tablou cu tine sau un obiect din portelan.

| Teddy a răspuns:

Gandeste-te ce i-ar placea, poate sa incepi cu o cutie de bonboane si apoi poate sa ii arati un album photo cu ea pe la 20-30 de ani ca sa se simta si ea mai tanara

| Alle23 explică (pentru Teddy):

Dar de unde sa iau eu poze de cand era ea la 20-30?laughing