| DanielBalan a întrebat:

Am un telefon Nokia... intr-o zi l-am pus la incarcat si am pornit si muzica pe el, apoi nu am mai reusit sa opresc muzica asa ca am oprit telefonul... cand am vrut sa il pornes cu a mai mers. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| sekretik a răspuns:

Skoatei akumuliatorul si pune-l inapoi. apoi aprindel si intra in nastroiki si fa obnovlenia telefona si va merge, garantez pentru ca la mine telefonul e Nokia si aceeai situatie am patit! fundita?

| DanielBalan explică (pentru sekretik):

Chiar daca ii scot bateria nu se aprinde... cand il pun la incarcat nu imi arata ca se incarca...

| sekretik a răspuns (pentru DanielBalan):

Apoi nu pot decit sa te sfatui sa te duci sa-l repari.nu te va kosta mult cel mult 50 lei