| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut,ati fost prinsi vreodata cand ati copiat la un test sau teza sau examen? daca da atunci ce s-a intamplat dupa?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu am fost prins nicodată deși copiam foarte des.

6 răspunsuri:
| DeathOfDreams a răspuns:

Nu pot spune că n-am copiat niciodată, dar surprinzător, s-a întâmplat de maximum două ori să mă prindă vreun profesor. Odată mi-a scăzut un punct la testul' de germană iar ultima dată mi s-a spus la teza la fizică să-mi țin ochii pe lucrarea mea. N-a fost examen, deci nu s-a întâmplat nimic grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy
1.
2-
3-

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, pentru ca nu am copiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? N-a fost nevoie să copiez eu, îmi dau colegii dacă am nevoie laughing.

| R0R0 a răspuns:

N-am copiat.

| EneCristian a răspuns:

Da si in ambele ipostaze( cand copiezi si cand dau altuia sa copieze) de obicei eram intrebat daca imi iese ceva.