| BezeaToxica a întrebat:

Ce marci bune de tablete cunoasteti? Inafara de Samsung(ceva mai mici dar bune!).

6 răspunsuri:
| vladeusebiu a răspuns:

Accer sau Assus Eu am o tableta Assus si sunt foarte multumit de ea.

| dragonladyflame a răspuns:

Allview happy

| ExXxTxAxSxYx a răspuns:

Cele mai bune sunt:Apple, Sony Xperia Asus, Pipo si Ainol Novo(nu sunt toate)dar iti recomand totusi Samsung, daca vrei mai mici marcile sunt 3Q, Samsung, Asus Google Nexus sau(memo) si mai ales Ainol sper ca ti-am fost de ajutor!

| rarepearls a răspuns:

Apple

| Scolarul12444 a răspuns:

Acer,Asus,Apple( cele mai scumpe ), Lenovo, Toshiba, Allview, am auzit ca si cele Evolio nu sunt rele, dar eu cea mai mare incredere as avea in E-Boda, firma romaneasca cu tablete bune la preturi mici.

| vianora a răspuns:

Apple; Assus; Accer; Allview; Sony Xperia Asus; Lenovo; Toshiba; Allview; Evolio si mai sunt o gramada