| Symonutzu a întrebat:

Salut.Cu sarbatorile de iarna. Dupa cite stiu orele fixe cum ar fi 12:00 sau 12:12 inseamna ceva, dar nu stiti ce ar insemna orele 12:21 sau 13:31? Pursisimplu ma urmaresc orele acestea!

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Nu inseamna nimic. O sa incerc sa iti explic pe scurt cum sta treaba:
In subconstient "urmaresti" aceste numere. De exemplu observi cat e ceasul doar atunci cand este 13:31. Chiar daca te uiti alta data la ceas o sa ti se para neimportant. Si mie m-i s-a intamplat ceva asemanator. Incearca urmatorul lucru: Gandeste-te ca alte cifre "te urmaresc". De exemplu 26. Iti garantez ca te va urmari numarul asta. Poti sa incerci cu orice alt numar. Rezultatul va fi acelasi. Iti recomand sa nu mai dai importanta la toate nimicurile. Bafta!

1 răspuns:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
- Se spune ca daca te uiti la ora fixa la ceas "cineva" te iubeste; daca te uiti un minut mai devreme inseamna ca te-a iubit, iar un minut mai tarziu inseamna ca te inseala.

-orele bune in zilele de LUNI sunt intre 7.30-9 si cele rele intre 13.30-15
-orele bune in zilele de MARTI sunt intre 15-16.30 si rele intre 12-13.30
-orele bune in zilele de MIERCURI sunt intre 13-13.30 si rele intre 10-12
-orele bune ale zilei de JOI sunt intre 13.30-15 si rele intre 9-12.30
-orele bune ale zilei de VINERI sunt intre 10.30-12 si rele intre 7.30-9
-orele bune ale zilei de SAMBATA sunt intre 9-10.30 si rele intre 6-7.30
-orele bune ale zilei de DUMINICA sunt intre 16.30-18 si rele intre 15-16.30

Sper ca ti-am fost de ajutorwinking