| AlexandruPetru123 a întrebat:

Am nevoie de o fisa urgent de la medicul de familie dar el este in concediu de pe 22.X. 2016 pana pe 1.x. 2016
Intrebarea mea este daca doctorul vine la cabinet de pe 1 sau din urmatoarele zile

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai ce? La el timpul merge inapoi? Pleaca pe 22.10 si se intoarce pe 01.10? Ce treaba ai cu luna octombrie? Du-te acum!

| AlexandruPetru123 explică (pentru Salontanul):

Este in concediu si nu am cum sa ma duc.
Vroiam sa stiu daca el vine fix pe 1 sau dupa

| Salontanul a răspuns (pentru AlexandruPetru123):

Dupa cum este scris acolo vine pe 1. Este " pana pe". Sper sa fie adevarat ca ori tu ori el a gresit in anunt.