| Pavell a întrebat:

As vrea sa stiu daca pun un afis pe usa unui local cu atentie zona supravegheata video dar de fapt nu e supravegheata video pun afisul dar nu am camere. Are vreo problema? Ma refer ca daca imi spun ceva autoritatile!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa pui linistit afisul, nu este nici o problema cu autoritatile.
Problema este cu eventualii hoti, acestia pot observa usor ca nu ai camere.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu scrie nicăieri că nu ai voie să pui ce afișe vrei tu.
Am văzut unul chiar drăguț prin magazine:

http://i.dedeman.ro/......4053_3.jpg

| SkyRed a răspuns:

Poti sa il pui, eventual pentru hoti, poti monta niste camere false de supraveghere (undeva la 40 lei costa )