| adyandrei11 a întrebat:

Se poate face pact cu diavolul? daca da cum? si cine stie sa faca?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti chiar serios? Poate in vis sau in gand!

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa nu mai tariesti in povesti, ca nimeni nu a vazut diavolul pana acum si nu se poate face nimic in acest sens. Totul tine de cat esti de naiv/credul sa poti crede prostii cu diavoli si vraji, fiind dispus sa platesti bani buni pentru prostiile astea.
In realitate nu exista asa ceva!

| devilshelp a răspuns:

Supernatural much? laughing

| RappaNow a răspuns:

Nu este posibil așa ceva și nu încerca așa ceva indiferent de ce auzi și citești de pe internet. Și te rog oprește-te, ce rezolvi cu chestiile astea?