| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos, cum fac sa scap de griji,probleme,necazuri, suparare, cine imi spune, dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

Asculta muzica. Te va relaxa.
Sau urmareste un serial, vei fi captivat si iti gandurile vor fi pe baza a ceea ce ai vazut.

| dorin1990 a răspuns:

Oricat ar fi de rau in viata nu merita sa te lasi dus de tristete, trebuie sa incerci sa-ti recapeti optimismul incearca sa faci sport, sa iti ocupi timpul sa faci calatori sa stai langa persoanele dragi tie si nu in ultimul timp sa te rogi.

| Jokerashul a răspuns:

Crede-ma ca trec printr-o perioada...foarte nefasta.Numai stres, numai ghinion, nimic bun, muncesc, ma chinui trag de mine incontinu si nimic bun.Si fizic si psihic sunt mort de oboseala, mai mult mental totusi.N-ai ce sa faci, astea apar tot timpul, tot ce poti sa faci este sa le previ sau sa le diminuezi, sa nu pui atata suflet, si mai ales sa te gandesti daca merita sa te consumi.Sa stii totusi ca numai un om destept isi face griji si e suparat, prostul e fericit tot timpul sau ii prea incapabil sa realizeze ca lucrurile nu merg...

| Sergiu233 a răspuns:

Sunt multe modalitati:
1-Asculta muzica
2-Uiate la TV
3-Fa o activitate care iti place